KONST / Litografier / Litografier 8023062

nr 802 3062

Litografier

3 st, oidentifierad konstnär, signerade, motivets mått: 22x30 + 23x19

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 januari 2013
kl 18:07:16